Karta czyszcząca do akceptorów kart kredytowychKarta czyszcząca do terminali EFT/POS i detalicznych(Karty kredytowe, debetowe, karty EC (Eurocash), oraz karty klienta) akceptory z napędem mechanicznym i elektrycznie wspomagającym wkładanie karty, oraz akceptory szczelinowe FLOCKTECHNOLOGY.

Materiały do pobrania:
Ikona pdf - pobieranie ulotki produktu nr 384 Ulotka w jęz. polskim

Nr katalogowy 307
Właściwości
Karta czyszcząca do terminali EFT/POS i detalicznych, powierzchnia częściowo pokryta kosmatym materiałem - FLOCKTECHNOLOGY - na obu stronach, nasączona czystym, najwyższej jakości roztworem, zapakowana w wygodnej, otwieranej poprzez rozdarcie saszetce. Służy do czyszczenia styków do czipów, rolek i pasków transportowych.
Zastosowanie
Terminale płatnicze EFT/POS i detaliczne (karty kredytowe, debetowe, EC i karty klienta).
Szczegóły
Doskonała jakość czyszczenia terminali EFT/POS i detalicznych jest spowodowana przez następujące czynniki:
  • FLOCKTECHNOLOGY - gwarantuje bardzo skuteczne pochłanianie brudu, ponieważ działa jak szczotka
  • Czysty, najwyższej jakości roztwór rozpuszczający - usuwa nawet mocne zabrudzenia bez uszkadzania materiałów
  • Wygodna - rozdzierana saszetka na kartę czyszczącą do terminali EFT/POS i detaliczne, nasączona właściwą ilością najwyższej jakości płynu rozpuszczającego brud, łatwa do manipulacji, przez to przyjazna dla użytkownika

Korzyści
Doskonała skuteczność czyszczenia terminali EFT/POS i detalicznych. Błędy odczytu są eliminowane, również usterki sprzętowe wynikłe z zanieczyszczeń są w znaczący sposób redukowane. Prosty i bezpieczny sposób użytkowania tych kart umożliwia nawet niewyszkolonym operatorom optymalne czyszczenie i utrzymanie sprzęt .
Dane techniczne
Materiał podstawowy: PVC, FLOCKTECHNOLOGY, powierzchnia częściowo kosmata na obu stronach, nawilżone najwyższej jakości roztworem czyszczącym, zapakowane w wygodne saszetki otwierane przy pomocy rozdarcia.
Rozmiar: 54x86x0,96 mm

Numer produktu

Opakowanie
Przezroczyste opakowanie na 20 sztuk.