Akceptor banknotów bez skrzynki kasowej, zapewniający jednocześnie ekonomiczność i doskonałe wykonanie.

Akceptory banknotów GBA ST2 Akceptory banknotów GBA ST2
Akceptory banknotów GBA ST2 Akceptory banknotów GBA ST2

Specjaliści od rozpoznawania walut z Astrosys International Ltd stworzyli portfolio innowacyjnych rozwiązań walidacji banknotów. Wypuszczając na rynek akceptor banknotów GBA ST2 ustanowili nowy poziom o imponujących właściwościach.

Akceptor GBA ST2 łączy w sobie solidność poprzednich modeli GBA z zasadniczymi nowymi właściwościami i opcjami obecnie wymaganymi do uzyskania miejsca na rynku. Wraz z eleganckim wzorem i bezprecedensową łatwością serwisowania, oraz potencjałem do akceptacji nawet 85 mm, czyli najszerszych światowych banknotów, wszystkie oczekiwania są spełniane.

Obsługa gastronomiczna wymaga rozsądnych kosztowo aplikacji płatniczych, dlatego GBA ST2 jest generacyjną zamianą na “Rozsądną technologię” (Sense technology) jako platformę walidacji banknotów dotąd prezentowaną w kasynowych stylach akceptacji, zwracaniu falsyfikatów, podczas gdy optyczne i mechaniczne sposoby zabezpieczenia chroniły przed sabotażem i oszukańczymi manipulacjami.

Mechanicznie GBA ST2 stanowi klasę samą w sobie, wliczając w to możliwość kompletnego usunięcia osłony przodu obudowy. To innowacyjne, bezkablowe rozwiązanie pozwala na zapewnienie najłatwiejszego dostępu do ścieżki banknotów, dzięki czemu zapewniony jest minimalny czas przerw w pracy. Prosta czynność “naciśnij i zablokuj” zapewnia dla GBA ST2 szeroki wachlarz dostępnych paneli czołowych i atrakcyjnych osłon, z kolei rozwiązania z przyciskiem nieblokowanym pozwalają wyjąć urządzenie podczas operacji przy maszynie.

Akceptory GBA ST2 są w stanie odczytać w czterech kierunkach do 32 rodzajów banknotów o szerokości do 85 mm, umożliwiając jednocześnie aktualizację oprogramowania za pomocą pamięci USB typu FLASH, lub za pomocą oprogramowania przez GBATalk.