CONTACT CLEANER
  • Uniwersalny środek czyszczący do sprzętu elektronicznego i styków.
  • Małe ciśnienie powierzchniowe i zwilżanie gwarantują szybkie wnikanie w pory powierzcchni.
  • Usuwa olej, tłuszcz, kurz i inne zanieczyszczenia.
  • Szybko paruje i nie zostawia śladów.

 

Materiały do pobrania: Ikona PDFUlotka EN  Ikona PDFUlotka PL

  • Produkt

ECS Contact Cleaner Art. Nr. 702.400.000
Spray w aerozolu
Zawartość: 400 ml
12 puszek w pudełku

Zgodnie z międzynarodowymi przepisami produkt ten jest niebezpiecznym towarem (ograniczona ilość).

  • Opis produktu

CONTACT CLEANER jest oparty na specjalnej zrównoważonej mieszance wysokiej jakości, mocnych i czystych rozpuszczalników. Niski napięcie powierzchniowe i zdolność zwilżania gwarantuje szybką penetrację porów powierzchniowych, usuwanie oleju, smaru, brudu i innych zanieczyszczeń. CONTACT CLEANER odparowuje szybko i nie pozostawia pozostałości. Jest funkcjonalne wszędzie tam, gdzie wymagane jest czyszczenie wysokiej jakości.

  • Zastosowanie

CONTACT CLEANER może być używany wszędzie tam, gdzie wymagane jest delikatne, ale skuteczne czyszczenie elementów elektronicznych, na przykład zawierające styki elektromagnetyczne, przekaźniki, czujniki, itp. a także przy wytwarzaniu produkują płytek drukowanych. Szczególnie nadaje się do stosowania do konserwacji precyzyjnych i czułych instrumentów. CONTACT CLEANER może być również używany jako dodatek, lub substytut do czyszczenia ultradźwiękowego.

  • UWAGA

CONTACT CLEANER zapewnia szybkie i niezawodne czyszczenie. Czyszczenie poszczególnych obszarów powinno się odbywać w sposób raptowny. Nadaje się do czyszczenia trudno dostępnych miejsc za pomocą lancy natryskowej i czyszczenia za pomocą spreju ukierunkowanego. Nie należy w pobliżu czyszczonego elementu używać ognia, płomienia lub gorących stojaków, a także sprzętu podłączonego dozasilania. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia rozpuszczalnik przed właczeniem.
Proszę zwróćić uwagę na instrukcje czyszczenia producenta urządzenia!
Urządzenia elektroniczne należy wyłączać podczas czyszczenia. Należy przy tym uwzględniać zalecenia producenta urządzeń zawarte w instrukcji czyszczenia. Dalsze informacje dotyczące OXYD-OFF można znaleźć w najnowszej karcie MSDS.

  • Dane techniczne

Wygląd: Przejrzysta, bezbarwna ciecz
Zapach: Alkohol
Parowanie: szybkie
Pozostałość: brak
Gęstość w 20 ° C: 0,67 g / cm3
Temperatura zapłonu: 2,43 mPas <0 ° C
Zgodność materiałów: dobra
Napięcie powierzchniowe: 22 mN / m.

  • Przechowywanie / trwałość

Okres przechowywania wynosi 2 lata, w prawidłowych warunkach.