Akceptor monet CF330
Akceptor CashFlow 330 może być dostosowany do większości zastosowań nie wymagających wydawania reszty. W znormalizowanym rozmiarze 4“/100mm zawarta jest najmniejsza, a jednak w pełni funkcjonalna obecnie dostępna jednostka. Może przyjąć do 12 monet i jest zgodna z naszą obecną pełną linią produktów MEI i Cashflow.

Produkt Niedostępny

Akceptor monet CF330

     


Materiały do pobrania: Ikona PDFPodręcznik Użytkownika EN Ikona PDFKrótka Instrukcja Obsługi EN Ikona PDFCF330 - Ulotka PL

  • SOLIDNOŚĆ
Paleta produktów CashFlow podtrzymuje naszą reputację firmy opartej na niezawodności i jakości. Bardzo szeroki wpust i równolegle otwierana płyta przelotowa eliminują możliwości zacinania się monet. Inteligentna konstrukcja kanału wrzutowego minimalizuje efekty związane z wprowadzeniem brudu i zanieczyszczeniem powierzchni.
  • BEZPIECZEŃSTWO
Wraz z unikalnym projektem i inteligentnymi algorytmami wykrywania monet akceptory CashFlow 330 mogą wykonywać dokładne i pewne wartościowanie monet. Patentowane rozwiązania stabilizują i ukierunkowują przelot monety przez urządzenie w taki sposób, by umożliwić maksymalnie dokładny pomiar parametrów monety we wszystkich środowiskach.
  • ELASTYCZNOŚĆ
Akceptory CashFlow 330 są zaprojektowane dla zaspokojenia potrzeb w dynamicznych warunkach działania. Wprowadzanie nowych rodzajów monet, zmiana zestawów monet, poprawa bezpieczeństwa, mogą być przeprowadzane z minimalnym nakładem pracy.