CASHFLOW SODECO

Akceptory banknotów oparte na rozwijanej od ponad 40 lat szwajcarskiej technologii.

Technologia systemów płatności CASHFLOW otrzymała najlepsza ocenę wydajności na rynku i uważana jest za najbardziej wiarygodną pośród wszystkich produktów.

Produkty marki SODECO są znane na całym świecie ze swojej niezawodności, szybkiej akceptacji, wysokiego bezpieczeństwa i długiej żywotności.

ASTROSYS CPI

Astrosys International Ltd specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji czytnika banknotów GBA oraz wrzutnika monet Microcoin. Dzięki najnowocześniejszej technologii, doskonałości inżynieryjnej oraz doskonałej obsłudze i wsparciu, zyskał doskonałą reputację w branży obsługi walut, dostarczając dedykowane rozwiązania swoim klientom na wielu rynkach monet i banknotów, w tym w grach, automatach i rozrywce.

MSM

Strategicznym celem firmy CPI jest dostarczanie pełnego zakresu wysokiej jakości urządzeń zarządzających pieniędzmi dla firm finansowych zajmujących się grami, handlem detalicznym, transportem i vendingiem. Jest ona poparta dziesiątkiem lat dziedzictwa wiedzy z NRI, Cashcode, Money Control, Conlux, Cummings Allison i innych.