Karta czyszcząca do bankomatów Karta czyszcząca do bankomatów

Karta czyszcząca do akceptorów kart płatniczych z elektryczną bramką zamykającą otwieraną za pomocą magnetycznego paska z zakodowaną informacją na karcie.
Materiały do pobrania: Ikona pdf - pobieranie ulotki produktu nr 384 Ulotka w jęz. polskim
Nr katalogowy 365
Właściwości

FLOCKTECHNOLOGY


Pokryta dwustronnie kosmatą powierzchnią, kodowana i nasączona w rozdzieranej saszetce.Zastosowanie
Nadaje się do wszystkich rodzajów bankomatów i akceptorów kart kredytowych z zabezpieczonym dostępem poprzez zamknięcie. Bankomaty, maszyny pocztowe i bankowe terminale informacyjne.
Szczegóły
Filozofia ECS na temat utrzymania maszyn, to czyszczenie na mokro. Kosmate pokrycie kart czyszczących gwarantuje wysoką skuteczność zbierania brudu. Testy przeprowadzone przez znaną firmę Sulzer Innotec jednoznacznie wykazują, iż mokre karty czyszczące pokryte kosmatą powierzchnią umożliwiają o wiele lepsze czyszczenie, niż tradycyjne karty.
Korzyści
Doskonałe rezultaty czyszczenia dzięki efektowi szczoteczki. Zmniejszenie ilości awarii sprzętu spowodowanych brudem. Prosta i łatwa manipulacja. Ciecz czyszcząca jest nieprzewodząca, nie powoduje korozji jakichkolwiek materiałów i wysycha szybko.
Dane techniczne
Zrobione z PVC, kodowane zgodnie ISO, pokrykte kosmatą powierzchnią po drugiej stronie, impregnowane wysokiej jakości płynem rozpuszczającym, zapakowane w praktycznej, rozrywanej saszetce.
Wymiary: 54x86x0,96 mm
Numer produktu

Opakowanie
Pudełko na 10 sztuk.