Pasek czyszczący do akceptorów i walidatorów banknotówPasek (arkusz) czyszczący do akceptorów banknotów. Do wszystkich systemów z akceptorami banknotów. Typ1 do systemów na USD maks. szerokość 72mm. Do czyszczenia czujników, rolek i pasków transportowych, punktów referencyjnych.
Materiały do pobrania:
Ikona pdf - pobieranie ulotki produktu nr 461 Ulotka w jęz. polskim

Nr katalogowy 461
Właściwości
Dwustronna z paskowo nałożonymi powierzchniami kosmatymi, nasączone, w rozrywanej saszetce.
Zastosowanie
Nadaje się do wszystkich rodzajów akceptorów banknotów, czyszcząc jednocześnie rolki, paski i powierzchnie referencyjne. Paski czyszczące dostępne są w różnych rodzajach i szerokościach w zależności od waluty.
Szczegóły
Filozofia ECS na temat utrzymania maszyn, to czyszczenie na mokro. Kosmata powierzchnia kart czyszczących gwarantuje wysoką skuteczność zbierania brudu. Potwierdzone przez różnorodne testy przeprowadzone przez przodujących wytwórców sprzętu.
Korzyści
Doskonałe rezultaty czyszczenia dzięki efektowi szczoteczki. Zmniejszenie ilości awarii sprzętu spowodowanych brudem. Prosta i łatwa manipulacja. Ciecz czyszcząca jest bardzo delikatna i nie powoduje korozji jakichkolwiek materiałów, nie zawiera substancji toksycznych.
Dane techniczne
Zrobione z PVC, pokryte kosmatą powierzchnią po drugiej stronie, impregnowane wysokiej jakości płynem rozpuszczającym, zapakowane w praktycznej, rozrywanej saszetce.
Numer produktu

Opakowanie
Pudełko na 20 sztuk.