Karta czyszcząca do narożników wyświetlaczy LCD, TFT, dotykowychKarta czyszcząca do narożników i krawędzi ekranów LCD/TFT oraz czułych ekranów dotykowych.
Wydajne rozwiązanie do czyszczenia trudno dostępnych krawędzi i narożników każdego wyświetlacza.
FLOCKTECHNOLOGY zapewnia bardzo dobrą absorbcję brudu i zanieczyszczeń.

 

Materiały do pobrania: Ikona pdf - pobieranie ulotki produktu nr 357 Ulotka w jęz. angielskim
Nr katalogowy 357
Właściwości
Karta do czyszczenia ekranów, pokryta częściowo kosmatą powierzchnią z obu stron z FLOCKTECHNOLOGY, nasączona i zapakowana w praktycznym rozdzieranym opakowaniu (saszetce). Czyści efektywnie i szybko krawędzie i narożniki ekranów LCD/TFT i dotykowych.
Zastosowanie
Do czyszczenia narożników i krawędzi we wszystkich typach wyświetlaczy.
Szczegóły
Doskonała jakość czyszczenia ekranów jest skutkiem następujących czynników:
  • FLOCKTECHNOLOGY - gwarantuje bardzo skuteczne pochłanianie brudu, ponieważ działa jak szczotka
  • czysty, najwyższej jakości roztwór rozpuszcza nawet trudny brud bez inwazji do wrażliwych materiałów, z których jest zrobiony wyświetlacz
  • wygodna, otwierana przez rozdarcie saszetka zawierająca kartę do czyszczenia ekranów nasączoną odpowiednią ilością roztworu czyszczącego do ekranów, łatwą do manipulacji i przyjazną dla użytkownika

Korzyści
Karty czyszczące do ekranów umożliwiają czyszczenie trudno dostępnych krawędzi i narożników kadego wyświetlacza. Dzięki temu można osiągnąć wysoką niezawodność wyświetlaczy (ekranów) LCD/TFT i dotykowych. Usterki wyświetlaczy i oprzyrządowania zostaną zredukowane do minimum.
Dane techniczne
Zrobione z PVC, FLOCKTECHNOLOGY®, częściowo kosmate z obu stron, nasączone najwyższej jakości płynem do czyszczenia ekranów, zapakowane do wygodnej saszetki otwieranej przez rozdarcie.

Wymiary 54 x 86 x 1,4 mm
Numer produktu

Opakowanie
Przezroczyste pudełko na 20 sztuk.